"NOMINACJA DO LIEBSTER AWARD JEST OTRZYMYWANA OD INNEGO BLOGERA W RAMACH UZNANIA ZA "DOBRZE WYKONANĄ ROBOTĘ". PO ODEBRANIU NAGRODY NALEŻY ODPOWIEDZIEĆ NA 11 PYTAŃ OTRZYMANYCH OD OSOBY, KTÓRA CIĘ NOMINOWAŁA. NASTĘPNIE TY NOMINUJESZ 11 OSÓB (INFORMUJESZ ICH O TYM) ORAZ ZADAJESZ IM 11 PYTAŃ. NIE MOŻNA NOMINOWAĆ BLOGA, KTÓRY CIĘ NOMINOWAŁ."
Za nominacje baaaardzo dziękuję kololowa98 <3
Odpowiedzi:
1. Jaka jest twoja popisowa potrawa ?
Ogólnie lubię gotować, ale najlepiej wychodzą mi ciasta, omlety z warzywami i zapiekanka z kurczakiem :)
2. Rzecz z dzieciństwa, za którą najbardziej tęsknisz.
2. Rzecz z dzieciństwa, za którą najbardziej tęsknisz.
Pamiętam, że miałam kiedyś taką małą laleczkę, którą zabierałam wszędzie ze sobą... A później zabrała mi ją kuzynka! :'(
3. Lubisz swój charakter pisma ?
3. Lubisz swój charakter pisma ?
Raczej tak ;) Wszystko da się przeczytać, a to najważniejsze :D
4. Czy umiesz grać na jakimś instrumencie muzycznym ? Jak tak, to na jakim i ile już na nim grasz ?
4. Czy umiesz grać na jakimś instrumencie muzycznym ? Jak tak, to na jakim i ile już na nim grasz ?
Na cymbałkach xD Nie umiem, jestem za leniwa. Kiedyś uczyłam się grać na gitarze, ale zrezygnowałam po niecałym tygodniu :D
5. Masz zwierzaka ? Jakiego ? Jeżeli nie, to jakiego byś chciała.
5. Masz zwierzaka ? Jakiego ? Jeżeli nie, to jakiego byś chciała.
Mam dwa koty; Lilkę i Tośkę i kundelka Kiarę. No i jeszcze moją oswojoną kurę Sendi, która śpi w psiej budzie na podwórku xD
6. Jaki masz znak zodiaku ?
6. Jaki masz znak zodiaku ?
Baran :P
7. Kiedy najlepiej pisze ci się rozdziały ? (pora dnia, przy muzyce lub bez itp. )
7. Kiedy najlepiej pisze ci się rozdziały ? (pora dnia, przy muzyce lub bez itp. )
Najlepiej gdy jestem sama w domu, nikt mnie nie rozprasza i z samego rana, zaraz gdy wstanę, albo późnym wieczorem :)
8. Jakie jest Twoje hobby ?
8. Jakie jest Twoje hobby ?
Hmmm.. Uwielbiam czytać książki <3 Kryminały, fantasy, horrory, thrillery psychologiczne... No i oczywiście oglądam dużo seriali, najczęściej kryminalnych :D
9. Gdyby można by było być przez godzinę niewidzialnym jakie miejsca być zwiedziła, co byś zrobiła ?
9. Gdyby można by było być przez godzinę niewidzialnym jakie miejsca być zwiedziła, co byś zrobiła ?
Na pewno podokuczałabym kilku osobom xD No i odwiedziła pewną osobę, ale to już moja sprawa kogo... ^^
10. Jakie kraje do tej pory udało ci się zobaczyć ?
10. Jakie kraje do tej pory udało ci się zobaczyć ?
Niemcy, Czechy... Ale mam zamiar zwiedzić dużo więcej :D Marzę o Paryżu, Rzymie i Rio... <3
11. Lubisz The Wanted ? Jak tak to za co ?
11. Lubisz The Wanted ? Jak tak to za co ?
Uwielbiam <3 Zaraziła mnie nimi kololowa98, pisząc swój pierwszy blog - All Time The Wanted *.* No i oczywiście kocham ich za ich muzykę :)
Za nominację serdeczne podziękowania dla Zagubiona Dusza <3
Odpowiedzi:
1. Ile masz lat?
Rocznikowo 16, ale jak na razie 15 :) Byle do 1 kwietnia ;D
2. Kiedy założyłaś bloga?
2. Kiedy założyłaś bloga?
12.04.2012r. :) Przed chwilą sprawdzałam, bo nie pamiętam :P
3. Jakiej muzyki słuchasz? (rodzaj)
3. Jakiej muzyki słuchasz? (rodzaj)
Ooh... Różnej. Od pop-u, przez rap, hip hop, rock, metal i do hardcore punka :) Ale najbardziej lubię "dracie mordy" jak to nazywają moje przyjaciółki :D No i Jamesa Arthura <3 A ostatnio wkręciło mi się Grenade Bruno Marsa :)
4. Którego członka The Wanted lubisz najbardziej?
4. Którego członka The Wanted lubisz najbardziej?
Nie mam pojęcia. Wszystkich chyba na równo :) Siva jest najładniejszy, Max to Max, Jay ma fajne loczki *.*, Tom jest takim luzakiem i jeszcze do tego nasz najmłodszy Nath, którego uwielbiam <3 I wszyscy świetnie śpiewają. Nie potrafię wybrać ;)
5. Skąd pomysł aby założyć bloga i pisać opowiadanie?
5. Skąd pomysł aby założyć bloga i pisać opowiadanie?
Zawsze przyżekałam sobie, że kiedyś zacznę coś pisać. Wiele zeszytów z wymyślonymi przeze mnie kryminałami i fantas leży w kartonie pod łózkiem albo są pochowane głęoko w szafkach :) Ale ta historia jest moją ulubioną. Historia Nicole <3
6. Ulubiony napój?
6. Ulubiony napój?
Roko *.*
7. Ulubione zespoły?
7. Ulubione zespoły?
Imagine Dragosn, Skillet, Rise Against, Metallica, Linkin Park, Within Temtation, Blue Cafe, The Wanted... Lubię też wielu wykonawców, takich jak Macklemore, Max Schneider, Shontelle, Jamesa Arthura, Alex Hepburn, Adam Lambert, Bruno Mars, Pittbul, Eminem, Rihanna, Jenifer Lopez, Ke$ha, Beonce, Liber, Mezo...
8. Sposób na poprawę humoru?
8. Sposób na poprawę humoru?
Czekolada lub kakao, kocyk, ciepły kaloryfer i dobra książka...
9. Masz jakiegoś zwierzaka?
9. Masz jakiegoś zwierzaka?
Dwa koty - Lilkę i Tośkę, psa Kiarę i podwórkową, oswojoną kurę Sendi :D
10. Lubisz czytać? Jeżeli tak to jakie książki najbardziej? Ulubiona książka? Autor?
10. Lubisz czytać? Jeżeli tak to jakie książki najbardziej? Ulubiona książka? Autor?
Sebastian Fitzek - Makabryczna gra/ Terapia, Richard Hawke - Piekielny chłód, Stephenie Meyer - Zmierzch/ Księżyc w Nowiu/ Zaćmienie/ Przed świtem/ Drugie życie Bree Taner, John Everson - Demoniczne przymierze, Cassandra Clare - Miasto Kości/ Misato Szkła/ Misato Popiołów, Michelle Zink - Prorpctwo sióstr/ Strażniczka bramy ---> to są te, które lubię najbardziej <311. Styl ubierania?
To zależy od moich humorków. Jednego dnia potrafię chodzić w sukience, a innego ich nienawidzić. Ale przeważnie chodzę w ciepłych sweterkach i legginsach :) Uwielbiam łańcuszki i długie kolczyki *.*
Nominuję:
lifeisntafunnygame.blogspot.com
http://ta--najlepsza.blogspot.com/
http://swiat-dreamer.blogspot.com/
http://i-found-my-new-life.blogspot.com/
http://dumkanatrzyserca.blogspot.com/
http://elfiahistoria.blogspot.com/
http://ifoundyou-thewanted.blogspot.com/
http://canyouhearme-thewanted.blogspot.com/
http://wantedowe-story.blogspot.com/
http://twforevertomymind.blogspot.com/
http://fans-thewanted.blogspot.com/
Pytania:
Pytania:
- Co byś zmienił w swoim wyglądzie, gdybyś mógł?
- Czy wierzysz w przeznaczenie, przesądy, sny?
- Jakie jest Twoje ulubione miejsce w domu?
- Co jest dla Ciebie ważniejsze ; przyjaźń, czy miłość?
- Czy postacie z Twojego bloga są wzorowane na Tobie lub Twoich bliskich, czy całkowicie wymyślone?
- Kto jest Twoim idolem i wzorem, od którego chciałbyś się czegoś nauczyć?
- Co być zrobił, gdyby nikt nie miał tego zapamiętać?
- Ulubiona książka?
- Wolisz wschód, czy zachód słońca?
- Czy uważasza, że w przyszłości będziesz podobnym rodzicem dla swoich dzieci, jak Twoi dla Ciebie?
- Wolałbyś być bogatym człowiekiem i mieć miłość, przyjaźń, wszystko, czego zapragniesz i całe życie przebywać w jednym miejscu, czy rzucić wszystko i uciec w nieznane?

Dziękuję za nominacje :*
OdpowiedzUsuń