środa, 19 czerwca 2013

Liebster Awards

No dobra, jestem totalnie zdziwiona o.o  Już pierwsza nominacja była zaskoczeniem, a kolejna, od Pat ka, tak mnie zdziwiła i ucieszyła, że nie mogę przestać się cieszyć. Miło wiedzieć, że ktoś czyta blog, na którym naprawdę mi zależy.
Nominacje były juz wcześniej, więc teraz odpowiadam tylko na pytania Pat ka:

1. Od kiedy prowadzisz bloga ?
Od 12 kwietnia tego roku ;D
2. Camping czy namiot ?

Zdecydowanie namiot. Nie wiem dlaczego - po prostu bardziej mi odpowiada.
3. Masz rodzeństwo ?

Mam  brata :(
4. Ulubiony członek TW ?

Kocham ich wszystkich, ale gdybym miała wybierać, to Nathan <3
5. Ulubiona postać z bajki ?

Dżasmina z bajki o Alladynie. Od zawsze ją uwielbiam!
6. Gdzie chciałabyś mieszkać w przyszłości ?

W górach, a co do kraju, to zobaczymy xD
7. Ulubiona piosenkarka ?

Od zawsze kocham Rihannę. Mimo zmiennych gustów co do rodzajów muzyki, Rihanna zawsze stoi na pierwszym miejscu.
8. Książka czy film ? Dlaczego ?

Książka, ponieważ pozwala na własne wyobrażenie sobie postaci, różnych scen, zdarzeń...
9. Wolałabyś mieszkać na wsi czy w mieście ? Dlaczego ? xD

Mieszkam na wsi i niech tak zostanie. Mimo że mam wszędzie daleko to za żadne skarby nie chciałabym się przenieść do miasta. Lasy, pola, łąki, zwierzęta... Właśnie to kocham we wsi.
10. Ulubiony aktor ?


Niedawno miejsce Taylor'a Lautner'a zajęli  Aaron Stanford i Shane West. Obaj mają u mnie pierwsze miejsce <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz