No dobra, jestem totalnie zdziwiona o.o Już pierwsza nominacja była zaskoczeniem, a kolejna, od Pat ka, tak mnie zdziwiła i ucieszyła, że nie mogę przestać się cieszyć. Miło wiedzieć, że ktoś czyta blog, na którym naprawdę mi zależy.
Nominacje były juz wcześniej, więc teraz odpowiadam tylko na pytania Pat ka:
1. Od kiedy prowadzisz bloga ?
Od 12 kwietnia tego roku ;D
2. Camping czy namiot ?
Zdecydowanie namiot. Nie wiem dlaczego - po prostu bardziej mi odpowiada.
3. Masz rodzeństwo ?
Mam brata :(
4. Ulubiony członek TW ?
Kocham ich wszystkich, ale gdybym miała wybierać, to Nathan <3
5. Ulubiona postać z bajki ?
Dżasmina z bajki o Alladynie. Od zawsze ją uwielbiam!
6. Gdzie chciałabyś mieszkać w przyszłości ?
W górach, a co do kraju, to zobaczymy xD
7. Ulubiona piosenkarka ?
Od zawsze kocham Rihannę. Mimo zmiennych gustów co do rodzajów muzyki, Rihanna zawsze stoi na pierwszym miejscu.
8. Książka czy film ? Dlaczego ?
Książka, ponieważ pozwala na własne wyobrażenie sobie postaci, różnych scen, zdarzeń...
9. Wolałabyś mieszkać na wsi czy w mieście ? Dlaczego ? xD
Mieszkam na wsi i niech tak zostanie. Mimo że mam wszędzie daleko to za żadne skarby nie chciałabym się przenieść do miasta. Lasy, pola, łąki, zwierzęta... Właśnie to kocham we wsi.
10. Ulubiony aktor ?
Niedawno miejsce Taylor'a Lautner'a zajęli Aaron Stanford i Shane West. Obaj mają u mnie pierwsze miejsce <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz