sobota, 4 maja 2013

Informacja

Uwaga!!!
Nie wiem, czy ktoś to czyta, ale jestem niepoprawną optymistką, więc będę pisać choćby dla jednej osoby lub dla samej siebie. Ale miło przeczytać/ usłyszeć, że kogoś interesują moje opowiadania, więc może się ujawnicie (np. w komentarzach)? Przyjmę też krytykę i pomysły na rozwój akcji, choć ich mi na razie nie brakuje.
Ale postanowiłam <w związku z nawałem prac domowych, obowiązków i zbliżających się sprawdzianów>, że będę dodawać trzy rozdziały tygodniowo, tj. PONIEDZIAŁEK, ŚRODA i PIĄTEK. Jeśli będę miała więcej czasu, może wrócę do dodawania postów codziennie. Miłego czytania! ;***

1 komentarz: